Additional information
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14.5 × 1.4 cm |
| ISBN | 978-624-6570-33-0 |
| Pages | 318 |
| Author | Bhagya Senadheera |
| Publisher | Muses Publishing House (Pvt) Ltd |
| Product categories | නවකතා - Novel |
| Product tags | Muses Books |
Original price was: රු1,480.00.රු1,184.00Current price is: රු1,184.00.
ඔවුහු ශතවර්ෂ ගණනාවකට මත්තෙන් තම තමන් දායාද කොටගත් ගතිසිරිත්, නැඹුරුතාවන් සංසාරගතව රැගෙන ගියහ. කිකලෙකත් භවයෙන් පිළිසන් නොවූ ආලෝකයත්, අන්ධකාරයත් රියසක පරිද්දෙන් ඔවුන් පසුපස හඹා ආවේ එබැවින්ම විය යුතූය.
දේවලෝචන, වචනයේ පරිසමාප්තයෙන්ම ලෝවැසි හිතසුව පිණිස, පරාර්ථසාධනයෙහි කැපවූවෙකි. අතීතයත් වර්තමානයත් එකිනෙකට සහසම්බන්ධ කරමින්, හේ ආලෝකයෙන් අන්ධකාරය බිඳ හෙළනු වස් වෙහෙස වූවේය, දහදිය කඳුළු වගුළේය. එහෙත් ජයපාල, ආත්මාර්ථය පමණක්ම සිය පරමාර්ථය කොටගත්තේ, නිහඬ නිසසල සාමකාමී ගම්පියස සහමුලින්ම කණපිට පෙරළූ අකුණු සරයක් බවට පත්විය. පිය-පුතූ අරගලය පැන නැඟුණේද එවිටය.
පියා, පුත්රයාට යටත් විය යුතුද?
පුත්රයා, පියාගේ අභිමතාර්ථය ඉදිරීපිට අඩදැණිව ඉවසිය යුතුද?
මේ අන්ධකාරයට නතූ වූ පියෙකුගේද, තම පියා අන්ධකාරයෙන් මුදා ආලෝකය කරා රැගෙන ඒමේ අරගලයක සංසාරගතව යෙදුණු පුත්රයෙකුගේද අනුවේදනීය කතාවයි!
100 in stock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14.5 × 1.4 cm |
| ISBN | 978-624-6570-33-0 |
| Pages | 318 |
| Author | Bhagya Senadheera |
| Publisher | Muses Publishing House (Pvt) Ltd |
| Product categories | නවකතා - Novel |
| Product tags | Muses Books |

Reviews
There are no reviews yet.