Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14.5 × 0.7 cm |
| ISBN | 978-624-5579-69-3 |
| Pages | 125 |
| Author | Sachi Panawala |
| Publisher | Muses Publishing House (Pvt) Ltd |
| Product categories | නවකතා - Novel |
| Product tags | Muses Books |
Original price was: රු800.00.රු640.00Current price is: රු640.00.
මහාදෙවියන්ගේ දියණිය!
විශ්වාසවත් වූ ස්ත්රිය! නුඹට වූ බලවත් අකටයුත්තකදී නුඹේ අණ පරිදි මේ නගරය දවා හළු කරන්නට මම අණ ලැබූයෙමි. මා විසින් කළ යුත්තේ කූමක්දැයි කියන්න.
ස්වාමීනි! සියලු යහපත් මිනිසුන්ද, විශ්වාසවත් ගැහැනුද, කුඩා දරුවන් ද, මහලු අයද ආබාධිතයන්ද යන මේ අයට හානි නොකර, සියලුම දුෂ්ට, ක්රැර, අධමයන් දවා හළු කළ මැනැවි!
100 in stock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14.5 × 0.7 cm |
| ISBN | 978-624-5579-69-3 |
| Pages | 125 |
| Author | Sachi Panawala |
| Publisher | Muses Publishing House (Pvt) Ltd |
| Product categories | නවකතා - Novel |
| Product tags | Muses Books |

Reviews
There are no reviews yet.