Additional information
| Weight | 0.140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14.5 × 0.6 cm |
| ISBN | 978-624-6570-42-2 |
| Pages | 94 |
| Author | Nuwan Thotawaththa |
| Publisher | Muses Publishing House (Pvt) Ltd |
| Product categories | කෙටි කතා - Short Stories |
| Product tags | Muses Books |
රු800.00 Original price was: රු800.00.රු640.00Current price is: රු640.00.
“තිබුණා ඔෆිසර්, ඇස් ඉස්සරහපිටම තිබුණා. ඒත් ඉන්වෙස්ටිගේශන් එකට ආපු ඔෆිසර්ලාට වස කියන්නෙ මොනවාද කියන එක ගැන අබමල් රේණුවක අවබෝධයක් තිබුණෙ නෑ. අබමල් රේණුවක අවබෝධයක්…”
“මිස් හිතන්නෙ පොලිස් දෙපාර්තමේන්තුවේ ඉන්නෙ බබ්බු කියලද?” පොලිස් නිලධාරියාගේ ස්වරයේ වූයේ දැඩි මෙන්ම අතෘප්තිකර ස්වභාවයකි.
“නෑ ඔෆිසර්, මම කියන්නෙ ඇත්ත. ඇස් ඉස්සරහ තිබිලත් එයාලා දැක්කෙ නෑ. ඇත්තටම එයාලා හිතුවේ නෑ.”
“එහෙම වෙන්න බෑ.”
“පුළුවන් ඔෆිසර්, පුළුවන්. එහෙම තමයි වුණේ.”
“එතකොට මිස් මොනවද දුන්නේ?”
“ආදරේ.”
– ප්රේමණීය හලාහල
100 in stock
| Weight | 0.140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14.5 × 0.6 cm |
| ISBN | 978-624-6570-42-2 |
| Pages | 94 |
| Author | Nuwan Thotawaththa |
| Publisher | Muses Publishing House (Pvt) Ltd |
| Product categories | කෙටි කතා - Short Stories |
| Product tags | Muses Books |
-
94



Reviews
There are no reviews yet.