Additional information
| Weight | 0.180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14.5 × 0.8 cm |
| ISBN | 978-624-5579-80-8 |
| Pages | 151 |
| Author | Udeni Galahitiyawa |
| Publisher | Muses Publishing House (Pvt) Ltd |
| Product categories | යොවුන් ප්රබන්ධ - Young Adult |
| Product tags | Muses Books |
Original price was: රු800.00.රු640.00Current price is: රු640.00.
සමාජය විෂමය; කුරිරුය. එහි ගොදුරු බවට පත්වන්නේ වැඩිහිටියන් පමණක්ම නොවේ. වැඩිහිටියන් විසින් නිර්මාණය කරන ලද විෂම සමාජ පරිසරය තුළ දරුවන්ගේ විසිතුරු ලොවද පීඩාවට පත්වෙයි.
සඳළි, ක්රිෂ්ණ, නියාස් යනු එකී ව්යසනය හමුවේ පීඩාවට පත් ළමුන් තිදෙනෙකි. සියල් බාධක කම්කටොලු මැද අධ්යාපනය ලබන අතරම සමාජයට පිළිලයක් වූ දරුණ අපරාධකරුවන් නීතියේ රැහැනට හසුකර දීමටද ඔවුහු අරගල කරති.
ඒ සෑම උත්සාහයක්ම බිහිසුණුය; ත්රාසජනකය; පාඨකයා තිගැස්මට ලක්කරනසුලුය.
මේ ඔවුන්ගේ වීරත්වයෙන්ද උද්යෝගයෙන්ද පිරි අපූර්ව කතාවයි.
100 in stock
| Weight | 0.180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14.5 × 0.8 cm |
| ISBN | 978-624-5579-80-8 |
| Pages | 151 |
| Author | Udeni Galahitiyawa |
| Publisher | Muses Publishing House (Pvt) Ltd |
| Product categories | යොවුන් ප්රබන්ධ - Young Adult |
| Product tags | Muses Books |

Reviews
There are no reviews yet.